JetAudio Basic

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 7.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Cowon America, Inc.
En çok tercih edilen medya oynatıcılardan biri olan JetAudio Basic uygulamasını sizde deneyin!

10/20 bantlı, grafik ekolayzırlı ve çeşitli ses efektlerine sahip olan JetAudio Basic uygulaması en iyi müzik çalarlardan.  Pek çok kişi tarafından tercih edilen en popüler medya oynatıcılardan biri olan JetAudio Basic ile yüksek kalitede ses deneyimi yaşayabilirsiniz!

Sahip olduğunuz dijital müzik dosyalarının neredeyse her türünü çalan ve çeşitli ses efektlerine sahip olan bu uygulamada, Wide, Reverb ve X-Bass da bulunmaktadır.

Dinleme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz bu uygulama kullanıcılarına geniş bir yelpaze sunuyor. 16 farklı ekolayzırı bulunan bu uygulamada kendi ses deneyimlerinizi de özelleştirebilirsiniz. Çalma hızı kontrolünü de sağlayabileceğiniz JetAudio Basic uygulamasında her tarayıcı için albüm oluşturabileceğiniz gibi her sanatçı için de bir arka plan geliştirebilirsiniz.

Parçalar arasındaki ses dalgalarını da önleyebileceğiniz bu uygulamada en sevdiğiniz veya son eklediğiniz parçaları kategorize edebilirsiniz. Fade in- Fade out özelliğine de sahip olan bu uygulamada 24 saat uyku zamanlayıcısı da yer alıyor.

Benzersiz müzik deneyimini yaşamak istiyorsanız JetAudio Basic uygulamasını cihazınıza yükleyebilir, sizlere sunulan özelliklerden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

JetAudio Basic indir
DİĞER SÜRÜMLER